Digital Leadership – CIONET community event #1/2019

Pierwsze w tym roku spotkanie społeczności CIONET. Temat wydarzenia to „cyfrowi liderzy”. Zapraszamy do skróconej fotorelacji

fot. art nuve | BARKA WARSZAWSKA | Warszawa, bulwar Karskiego

DIGITAL BUSINESS TRANSFORMATION SUMMIT 2018

DIGITAL BUSINESS TRANSFORMATION SUMMIT to technologiczne odpowiedzi na biznesowe wyzwania pokazywane przez Microsoft i ich partnerów w energetyzujących formatach: symulacji biznesowej, dyskusji biznesowej, oraz eksperymentu biznesowo-socjologicznego poprowadzonego przez światowej sławy profesora Rafała Ohme.

fot. art nuve | PGE Narodowy | Warszawa, aleja Poniatowskiego 1

Crédit Agricole – Gala Asy 2017

Gala – Rozdanie nagród dla liderów firmy

Zapraszamy Was do obejrzenia skróconej fotorelacji z wręczenia nagród podczas tegorocznej Gali Asów. Firma Crédit Agricole przyznała statuetki swoim pracownikom za najlepsze osiągnięcia w roku 2017. Gospodarzem prowadzącym galę była Marzena Rogalska. Dziennikarka poprowadziła ceremonię w charakterystycznym dla niej humorystycznym stylu, pozwalając gościom co jakiś czas na dużą dawkę uśmiechu z wypowiadanych żartów sytuacyjnych. Po zakończeniu części oficjalnej, goście zostali zaproszenie na parkiet. Wyśmienitą zabawę zapewnił zespół KOMBII, który umilił gościom muzycznie ten wieczór.  Organizatorem gali była firma NCF Event.

fot. art nuve | WROCŁAW, ul.Wystawowa 1 | Instytut Automatyki Systemów Energetycznych: IASE

Digital Business Transformation

Cyfrowa Transformacja w Biznesie

Mieliśmy przyjemność uczestniczyć i udokumentować fotograficznie kolejne spotkanie z cyklu Cyfrowa Transformacja w Biznesie.  Tym razem, o ciekawych rozwiązaniach biznesowych mogli rozmawiać ambasadorzy programu Miasta i Szpitale. Zapraszamy do skróconej fotorelacji:


Warszawa, restauracja Strefa, ul. Próżna 9